Sera Bitki Askı Tel Sistemi. Kategorisi

Sera Bitki Askı Tel Sistemi | Tel askı kancaları

Çift telli askı kancası, ekin telini gerekli yüksekliğe indirmek için kullanılır. Bu tel askı kancası hemen hemen her uzunlukta temin edilebilir. Malzemenin kalınlığı tel askı kancasının uzunluğuna bağlıdır. Çift telli askı kancası, tel tıklandıktan sonra kilitli kalacak şekilde alttan bükülmüştür.

 

Malzeme - galvanizli tel Ø5 mm

L – askı uzunluğu

A x B - kiriş boyutu

 

Tek telli askı kancası, teli gerekli yüksekliğe indirmek için kullanılır. Herhangi bir uzunlukta tedarik edilebilir. Malzeme 5 mm kalınlığındadır. Ekstra kıvrım, tel askı kancasının çubuğa kilitlenmesini sağlar. Tel askı kancası, yerine oturduğunda tel kilitli kalacak şekilde alttan bükülmüştür.

Bitki askı teli askı kancası

Açıklama: Malzeme - galvanizli tel Ø5 mm L – askı uzunluğu A x B - kiriş boyutu Tek telli askı teli kancası, Bitki askı teli gerekli yüksekliğe indirmek için kullanılır. Herhangi bir uzunlukta tedarik edilebilir. Malzeme 5 mm kalınlığındadır. Ekstra kıvrım, tel askı kancasının çubuğa kilitlenmesini sağlar. Tel askı kancası, yerine oturduğunda tel kilitli kalacak şekilde alttan bükülmüştür. Bitki askı teli askı kancası Sera Malzemeleri .Mersinde Faliyet Göstermekteyiz.

Aksesuarlar

Ø           D          L

3 mm    7 mm  25 mm

4 mm  11 mm  35 mm

5 mm  14 mm  45 mm

6 mm  16 mm  55 mm

7 mm  20 mm  65 mm